Včasná
diagnostika pro
kvalitnější život

Pravidelný monitoring zdravotního stavu a fyzické kondice umožňuje vyhodnotit nebo minimalizovat rizika vzniku onemocnění.

Nabídka vyšetření

Všeobecné vyšetření

komplexní klasické testy klinické biochemie na vyžádání (od 2Q; v přípravě)

PRE- & POST-COVID PÉČE

  • vitamin D

  • SARS-Cov-2 test neutralizačních protilátek

  • VITASCREEN - test k monitorování celkového poškození tkání, např, v postcovidovém období nebo jiných zdravotních problémech

  • (od 2Q; v přípravě)

FITNESS

Aktivní testosteron ze slin.

Testosteron ve slinách není ovlivněn změnami cirkulujících vazebných proteinů v krvi, z níž se obvykle testuje. Nedostatek testosteronu ovlivňuje řadu fyziologických funkcí, včetně sexuální dysfunkce, ztráty energie, špatného fyzického výkonu, výskyt zlomenin i špatnou náladu. (od 2Q; v přípravě)

VITASCREEN

VITASCREEN společnosti Noxygen je patentovaná technologie, která je schopna měřit stav buněčné metabolické aktivity (CMA) pacienta nebo zdravého člověka (např. sportovce) pomocí detekce reaktivních druhů kyslíku (ROS) v krevních buňkách pomocí speciální sondy.

ZJISTI VÍCE

VITASCREEN odhalí více než 25 korelací s laboratorními, metabolickými,
zánětlivými i kardiovaskulárními parametry.


VITASCREEN zjišťuje změny nebo poškození:


kardiovaskulárního systému a jeho odolnost - srdeční a endoteliální funkčnost/poškození (snížení tepové frekvence, snížení systoliské tlaku, dilatace cév)

zánět - (test založený na aktivitách C-reactive protein (CRP) a TNF-alfa)

metabolický a lipidový profil z hlediska CMA - (zvýšený HDL cholesterol, snížený LDL cholesterol, snížená postprandial glukóza)


Prominentní oblastí aplikace CMA je hodnocení kardiovaskulárního rizika, hodnocení funkce endotelu a včasný objev předkardiotoxického stavu nadměrné tvorby ROS, například vedlejší účinek léčby pacientů s rakovinou.

VITASCREEN
TEST

Objednejte se na individuální VITASCREEN test pro zjištění celkového poškození/vitalitu organismu pomocí měření reaktivních druhů kyslíku (ROS) z poškozených tkání.

Objednat

VITASCREEN
PŘÍSTROJ

Pro časté použití nabízíme možnost zakoupení přístroje VITASCREEN a zaškolení obsluhujícího personálu. Cena na vyžádání.

Objednat

REAGENCIE /SPOTŘEBNÍ MATERIÁL

Pro samostatné provozování měření, nabízíme zakoupení Kitu reagencií v balení 100 testů. Cena na vyžádání.

Objednat